Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu.

Nie pamiętasz hasła?

O nas

FMG International S.A -  lider na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego od 1993 roku.

FMG International S.A. to jedna z pierwszych firm pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce. Jesteśmy na rynku od 27 lat. Posiadamy ogromne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych oraz Indywidualnych Kont Emerytalnych (IKZE). Jesteśmy stabilną firmą i solidnym partnerem. Od początku naszej działalności na rynku współpracujemy z jednym największych towarzystw ubezpieczeniowych Nationale Nederlanden   w zakresie ubezpieczeń na życie. Naszymi partnerami są także TU Compensa i TFI Esaliens – IKZE.

Zdobyliśmy ponad 1 milion klientów, którzy za naszym pośrednictwem zawarli umowy ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz przystąpili do OFE i IKZE.

Oferujemy zarówno programy bezpiecznego oszczędzania na emeryturę, jak i programy zapewniające bezpieczeństwo finansowe ubezpieczonemu i jego rodzinie w trudnych sytuacjach życiowych, takich  jak nieszczęśliwy wypadek, choroba, śmierć, czy pobyt w szpitalu.

Naszym największym atutem są współpracownicy, którzy tworzą grupę niezależnych sprzedawców. Przez lata wypracowaliśmy model współpracy oparty o zaawansowaną technologię informatyczną oraz bezpośrednią metodę wsparcia oraz indywidualnego i elastycznego  podejścia do rozwoju ich kariery w naszej firmie. Większość z nich jest z nami od lat, gdyż dbamy z jednej strony o zachowanie ich poczucia niezależności i autonomiczności a z drugiej o poczucie stabilności i bezpieczeństwa w ramach naszej organizacji.  

Ty też możesz do nas dołączyć! To może być Twoje miejsce w świecie